Strona główna
Poradnik
Tutaj jesteś

Praktyczny kurs elektroniki z PB Training

5 lipca 2022 kurs elektroniki z PB Training

Szkolenia zawodowe pozwalające podnosić kwalifikacje i kompetencje pracowników to jeden z najefektywniejszych sposobów nie tylko na utrzymanie, ale przede wszystkim zwiększenie konkurencyjności firmy we współczesnych, coraz bardziej wymagających realiach rynkowych. Odpowiedni dobór szkoleń ma szczególnie istotne znaczenie w branży elektronicznej, w której nieustannie zachodzą dynamiczne zmiany w zakresie stosowanych technologii czy procesów produkcyjnych. Zmieniają się również standardy pracy i rosną wymagania jakościowe wobec producentów, dlatego każdy kurs elektroniki czy specjalistyczne szkolenie należy wybierać w sposób przemyślany, by przyniosły oczekiwane rezultaty.

Szkolenia i kursy dla elektroników z norm IPC

Międzynarodowe normy IPC opracowano w celu ujednolicenia standardów pracy i praktyk zawodowych stosowanych przez producentów elektroniki na całym świecie. Wdrożenie uniwersalnych norm IPC pozwala skutecznie optymalizować procesy produkcyjne przy jednoczesnym zachowaniu najwyższych standardów jakościowych, co przekłada się na wymierne oszczędności dla każdego producenta elektroniki, który stosuje normy IPC.

W naszym kraju profesjonalne szkolenia dla elektroników pozwalające zdobyć honorowany na całym świecie certyfikat IPC są dostępne m.in. w ofercie PB Training. To wydzielona jednostka wewnętrzna PB Technik, renomowanego polskiego dostawcy nowoczesnych rozwiązań dla branży elektronicznej. Centrum Szkoleniowe IPC należące do PB Training to jedno z zaledwie dwóch działających na terenie Polski autoryzowanych obiektów tego typu. Jest ono doskonale wyposażone, spełnia również wszelkie normy i wymagania związane z obowiązującymi obecnie restrykcjami epidemiologicznymi, co pozwala prowadzić w nim dowolny kurs elektroniki lub specjalistyczne szkolenia IPC dla osób z branży.

Szkolenia IPC

W bieżącej ofercie PB Training znajdują się kursy dla elektroników z zakresu obowiązujących obecnie norm IPC, przy czym dostępna gama szkoleń jest nieustannie aktualizowana i poszerzana. Zakończenie szkolenia w wybranym zakresie pozwala uzyskać tytuł Trenera lub Specjalisty IPC w zakresie przewidzianym dla danej normy IPC. Zdobycie honorowanego międzynarodowo certyfikatu jest możliwe dla każdego uczestnika kursu, który zakończy szkolenie oraz z wynikiem pozytywnym zaliczy test egzaminacyjny.

Koordynator ESD – autorski kurs dla elektroników

PB Training posiada w ofercie również autorski program szkoleniowy, opracowany z myślą o wszystkich osobach, które przygotowują się do objęcia stanowiska Koordynatora ESD lub Operatora ESD. To praktyczny kurs elektroniki, obejmujący szereg zagadnień związanych z pełnieniem tej funkcji w zakładzie pracy – m.in. wiedzę praktyczną i teoretyczną na temat zjawiska ESD, jego możliwych konsekwencji i zagrożeń, a także skutecznych metod przeciwdziałania występowaniu ESD.

Dlaczego warto wybrać kurs elektroniki w Autoryzowanym Centrum Szkoleniowym IPC?

Szkolenia IPC dla elektroników dostępne w PB Training pozwalają uzyskać najnowszą wiedzę i zapoznać się z aktualnymi standardami pracy oraz najlepszymi praktykami zawodowymi, jakie stosuje się w produkcji elektroniki. Dzięki wdrożeniu standardów IPC procesy produkcyjne można skutecznie optymalizować, co przekłada się dla firmy na wymierne oszczędności oraz na poprawę efektywności pracy.

Szkolenia IPC w Centrum Szkoleniowym IPC należącym do PB Training to również:

  • wysoko wykwalifikowana kadra szkoleniowa z wieloletnim doświadczeniem zawodowym w branży,
  • szkolenia oparte na najnowszych rewizjach poszczególnych norm IPC,
  • możliwość zdobycia przydatnej, specjalistycznej wiedzy niezależnie od stażu pracy czy doświadczenia branżowego,
  • kompleksowe przygotowanie uczestników szkoleń do wykonywania obowiązków służbowych zgodnie z najnowszymi światowymi trendami i metodami pracy.

Kurs elektroniki w PB Training – praktyczny, kompleksowy, skuteczny

Jako certyfikowana przez IPC jednostka szkoleniowa PB Training działa już od 2017 roku, umożliwiając osobom zatrudnionym w szeroko pojętej branży elektronicznej zdobycie nowych kompetencji lub poszerzenie już posiadanych umiejętności zawodowych. Dzięki ukierunkowaniu na przekazywanie uczestnikom kursów IPC wyłącznie rzetelnej, fachowej wiedzy opartej na bogatym, praktycznym doświadczeniu zawodowym, każde szkolenie dostarcza unikalnych informacji, których nie da się zdobyć nigdzie indziej.

Zachęcamy do odwiedzenia strony internetowej PB Training, gdzie dostępna jest bieżąca oferta firmy w zakresie profesjonalnych szkoleń dla elektroników na wszystkich poziomach zaawansowania zawodowego.

Materiał partnera

Redakcja elektro-sat.com.pl

Redakcja elektro-sat.com.pl jest miejscem, gdzie czytelnicy znajdą wartościowe informacje, praktyczne porady oraz inspiracje związane z efektywną pracą biurową i wykorzystaniem nowoczesnych technologii w codziennej działalności zawodowej. Naszym celem jest wspieranie profesjonalistów w doskonaleniu swoich umiejętności oraz kreowaniu optymalnych warunków pracy.

MOŻE CIĘ RÓWNIEŻ ZAINTERESOWAĆ

Jaki papier wybrać do druku
Zasilacze awaryjne
książki

Jesteś zainteresowany reklamą?

książki